Adiunkt z obszaru pracy socjalnej

Miejsce pracy Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
Zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych na kierunku Praca socjalna
  • promotorstwo prac dyplomowych
  • realizacja badań naukowych w obszarze pracy socjalnej

English version below:

  • conducting classes with Social Work students / in English/
  • administrative duties connected to the Social Work Programme
  • supervising diploma theses
  • carrying out research in the field of social work
Poszukiwane kompetencje
  • doktorat w dziedzinie nauk społecznych/otwarty przewód doktorski i planowana obrona doktoratu w ciągu 12 miesięcy
  • dorobek naukowy w obszarach związanych z pracą socjalną
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca prowadzenie zajęć na ścieżce anglojęzycznej (poziom min. B2 wg CEFR)
  • doświadczenie w działalności dydaktycznej związanej z pracą socjalną
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i terminowość wysoka motywacja do pracy, gotowość uczenia się i chęć rozwoju naukowego

  • doctorate in social sciences / PhD studies in progress and planned doctoral defence within 12 months
  • academic publications in areas related to social work
  • very good knowledge of English, both oral and written (min. B2 level according to CEFR)
  • experience in teaching courses related to social work
  • ability to work in a team, communicativeness and punctuality, high motivation to work, willingness to learn and willingness for academic development

Oferujemy
  • finansowanie udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • wsparcie procesów awansowych (habilitacyjnych i profesorskich)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie kursów językowych oraz szkoleń
  • wydawanie wartościowych monografii naukowych (dzięki współpracy m.in. z Copernicus Centre Press, Wydawnictwem UW)
  • pomoc doświadczonego personelu w składaniu aplikacji grantowych (m.in. granty NCN, NCBiR, MNiSW)
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

  • financing of national and international conferences
  • support for promotion processes (habilitation and professorship)
  • working in an international environment environment
  • opportunity to participate in training and workshops to develop soft and hard skills
  • publishing valuable scientific monographs (thanks to cooperation with Copernicus Centre Press, UW Publishing House and others)
  • support in preparing applications for research grants (e.g. NCN, NCBiR, MNiSW grants)
  • co-financing for the Medicover Sport package
Data ostatniej modyfikacji piątek, 5 lipca 2024